„Bezúchytové kuchyně“

Bezúchytové řešení skříněk působí čistým dojmem a navíc šetří místo, jelikož úchyty tak nezasahují do prostoru před kuchyňskou linku. 

INOX 216

Profesionální vzhled.

Kdo chce své kuchyni propůjčit profesionální vzhled, udělá dobře, když si vybere tuto kuchyni s dekorem kartáčované oceli v průčelí. Toto přispívá k rázu ocelového vzhledu a vykouzlí v kuchyni atmosféru industriálního stylu. Stěny se shodným dekorem a zástěny soklu se postarají o celkově dokonalý vzhled.

RIVA 889

Inovativní kuchyňský design.

Čisté linie, vybrané materiály a jasně uspořádaná architektura. Náš široký sortiment hladkých, bezvadných povrchů Vám dovolí upravit si Vaši malou nebo velkou stylovou kuchyni podle Vašich představ. Znalci puristického designu budou spokojeni s naší řadou bezúchytových kuchyní LINE N.

TOUCH 340

Metalický půvab.

Okouzlující kovové povrchy jsou módní a odrážejí moderní duch doby. Železo a bronz se inspirují u nejnovějších barevných trendů měděné, bronzové a růžově zlaté, které mají svůj původ v módě a nyní propůjčují dojem luxusu interiérům domácností. Kombinace dekoru železa a bronzu a vkusné, jemně matné, černé povrchové úpravy dávají místnosti stylové vzezření a upoutávají luxusním vzhledem.

STONEART 304

Jasné a přirozené.

Tato kuchyně nabízí vše, co člověk potřebuje, na malé ploše. Množství úložného prostoru  poskytují XL-spodní skříňky, chytře vestavěný stůl. Jasná architektura v kamenně šedé břidlici. Toto stoneart-provedení doplňuje trend velkoplošných kamenných dekorací s obzvláště přirozeným dojmem. V praktických žaluziových skříňkách se nacházejí integrované zásuvky, které pohotově zprovozní přístroje jediným hmatem.

CEMENTO 803

Velkorysý koncept.

Obytná kuchyň v pravém slova smyslu. Obývací stěna byla sestavena ze skříňkových prvků z téhož materiálového konceptu. Hezký příklad toho, jak kuchyň a obývací pokoj prorůstají do sebe a tvoří architektonický celek.