„Designové kuchyně“

Jsou moderní nadčasová kuchyně. Vyznačují se dokonalým designem a prvotřídními materiály, jsou laděny do nejmenšího detailu. Osloví i ty nejnáročnější zákazníky.

RIVA 839

Imitace betonu.

Beton je stále trendy a stojí za moderním průmyslovým stylem. Reaguje na současnou potřebu zákazníků po větší přirozenosti.Výběr ze čtyř odstínů.

EASYTOUCH 963

Barevná harmonie.

Tento návrh kuchyně je mladý, svěží a veselý. Návrh ve tvaru písmene L vyniká integrovaným jídelním koutem a výškou XL s velkým a praktickým úložným prostorem.Ultramatná dvířka jsou vylepšena inovativní povrchovou úpravou. Nevzhledné otisky prstů tak patří minulosti.

INLINE 551

Industriální elegance.

Interiéry v industriálním stylu dělají dojem sami o sobě a do jisté míry jsou něco zvláštního. Design – s hrubými cihlami, kombinací matově lakovaných čelních panelů s horní deskou ve vzhledu břidlicově šedého betonu a podlahy ze skutečného dřeva – dokonale zachycuje městský dojem. S naším výklenkovým obkladem s digitálními tiskovými motivy můžete také dát malým místnostem průmyslový nádech.

LUX 823

Trendy s lakem.

Trend tvořit kuchyňská průčelí v laku důsledně pokračuje. Ať už v matu nebo vysoce lesklém provedení. S lakovaným průčelím se stane Vaše kuchyně vizuálním vrcholem trvalé hodnoty.

FASHION 165

Kreativní rodinná kuchyně.

Tento návrh kuchyně na pouhých 20 m2 má vše, co rodinná kuchyně potřebuje. Spousta úložného prostoru, integrovanou jídelnu, bohaté příslušenství. Kamenné šedé matné laky zajišťují jasný a přirozený vzhled této kuchyně.