Jak vypadá vaše kuchyně snů? Je to moderní designovka, které dominuje kovový lesk a minimalismus? Nebo je to rustikální kuchyně jako vystřižená z fotky romantické chalupy? Kuchyně na míru má mnoho výhod – jednou z nich je bezesporu i to, že s asistencí zkušeného designéra vyberete kuchyň přesně dle svých představ a vkusu.

rustikalni-kuchyne
48276_19_Flash453_B703193
14879_16_Focus470_B703247
previous arrow
next arrow

Nedělejte kompromisy – pořiďte si kuchyň na míru

Pokud vybíráte typovou kuchyni z katalogu kuchyňského centra, pravděpodobně se při nalezení té, co by se vám i líbila, dočkáte toho, že budete muset dělat kompromisy. Sice se vám líbí dvířka, ale z nabídky úchytek vám žádné do oka nepadly. Uvítali byste masivní dřevo, ale kuchyně, která by se vám líbila, se z masivu nevyrábí. Ve vašem hledáčku je luxusní kuchyně, která je jako vystřižena z posledního čísla časopisu o interiérovém designu, ale nechcete dělat kompromisy… Chápete, kam míříme? Kuchyni na míru se nemusíte přizpůsobovat vy, ona se přizpůsobí vám. A to je na ní to nejkrásnější.

Kuchyně dle stylu – najdeme „tu pravou“ pro klasiky, romantiky i milovníky trendů

Našimi klienty jsou milovníci trendů, vyznavači romantiky, nadšenci do stylu Provence, klasikové, kteří kladou nejvyšší důraz na funkčnost a praktičnost, i obdivovatelé rustikálních chalupářských interiérů. Pro všechny umíme vyrobit kuchyni snů.

Kuchyně dle stylu - provence styl

U nás si přijdete na své – to vám garantujeme. Naše minimalistické kuchyně obstojí před pohledem největších designových fajnšmekrů, rustikální kuchyně zase vnesou závan romantiky i do panelákového bytu. Velkým hitem jsou i skandinávské kuchyně, které díky tomu, že kombinují jednoduchost a domáckou útulnost, patří mezi naše bestsellery. Klasické kuchyně, které vynikají nadčasovou elegancí, jsou praktické, dobře se udržují a navíc nevyjdou z módy ani za několik let.

Vyrobíme luxusní kuchyně i startovací kuchyně

Velmi zajímavou kategorií jsou i luxusní kuchyně, které vybočují z řady nejen mimořádnou estetikou, ale i špičkovým provedením a vysoce kvalitními materiály. Specifickou kategorií jsou startovací kuchyně. Jak název napovídá, typicky si je vybírají rodiny do své první domácnosti. Jsou to kuchyně praktické a ekonomicky dostupné. Také je ale doporučujeme klientům, kteří zařizují nájemní byty. Jakou si vyberete vy?

Hledáte stylové kuchyně, které budou nejen funkční, praktické a snadno udržovatelné, ale také krásné a přesně podle vašeho vkusu? Vyberte si u nás kuchyni podle stylu! Naši specialisté už vám pomohou doladit vaši krásku k dokonalosti.