Každodenní příprava oblíbených jídel, společné stolování, pravidelné rodinné porady, ale i poklidné ranní rozjímání nad hrnkem čerstvé kávy. Pro tohle všechno bývá hlavním dějištěm právě kuchyně, která se nejen díky tomu řadí mezi nejdůležitější místnosti každého domova. A co dělá kuchyň kuchyní? Samozřejmě ta správná kuchyňská linka vystihující vkus pána domu a nabízející nejen moderní kuchyňské spotřebiče, ale i prostorný úložný prostor, kterého v případě kuchyně, zdá se, není nikdy dost. Jak ale najít tu perfektní kuchyň právě pro vás? Zapomeňte na univerzální řešení – bez ohledu na styl a vybavení je tou nejlepší volbou vždy a jedině kuchyně na míru!

rustikalni3-3
rustikalni4-3
rustikalni5-3
previous arrow
next arrow
Shadow

Kuchyňská linka na míru dnes není luxusem pouze pro vyvolené. Je to dostupný standard, který si může užívat opravdu každý, a také bezpochyby dobrá investice s okamžitou návratností v podobě maximální spokojenosti, pohodlí a praktičnosti. Sníte také o kuchyni, v níž je vždy vše po ruce, nechybí dostatečně prostorná pracovní plocha ve správné výšce a také místo na všechny hrnce, pánve, misky, nože i oblíbený servis po babičce? 

Kuchyně na míru nejen vašemu prostoru a osobnímu vkusu, ale i životnímu stylu vaší rodiny a tempu domácnosti najdete u nás!


Jak probíhá naše práce?

Zaměříme prostor

Jak se říká – dvakrát měř a jednou řež. A v případě kuchyní na míru to platí minimálně dvojnásobně! Vše správně zaměřit a vyměřit je naprostý základ úspěchu. Abychom předešli chybám a případným nedorozuměním, míry vaší nové kuchyně si přijedeme změřit vždy osobně v domluveném termínu. Nejen, že zaměříme každou skulinu, ale v případě, že je vaším přáním ergonomická kuchyně, vyměříme a spočítáme vše tak, aby pro vás nic nebylo příliš vysoko, nízko ani daleko.

Vyslechneme vaše přání a představy

Toužíte po poličkách až do stropu? Sníte o kuchyni ve stylu Provence? Nebo byste při vaření rádi viděli oknem do zahrady? Proto aby vaše nová kuchyně byla skutečně na míru nejen na centimetry, ale odpovídala i vašim ideálům, potřebujeme do detailů znát všechna vaše přání a představy. A to nejen ty týkající se preferencí rozmístění kuchyňských spotřebičů, ale i materiálu, barvy a stylu kuchyňské linky, dekoru kuchyňské pracovní desky či provedení kuchyňského dřezu a baterií.

Odborně vám poradíme

Díky naší dlouholeté praxi a skutečně bohatým zkušenostem z různorodých projektů realizace kuchyní vám pomůžeme vyladit tu vaši budoucí do naprosté dokonalosti. Poradíme, pokud si nejste jisti s vhodným umístěním varné desky či dalších spotřebičů, zasvětíme vás do všech moderních vychytávek v úložných prostorech, pomůžeme vybrat tu nejlepší kombinaci materiálů. Společnými silami doladíme celkový styl a charakter kuchyně tak, aby opravdu odpovídala vašim přáním, případně byla ještě lepší než ve vašich nejdivočejších představách.

Vytvoříme 3D návrh kuchyně

Je nám jasné, že se čekání na výsledek může zdát nekonečné. A přece jen představit si novou kuchyni v konkrétním odstínu a v konečném uspořádání nemusí být vůbec snadné. Abyste se měli na co těšit a abychom my měli jistotu, že je vše tak, jak jste si přáli, vytvoříme vám realistický 3D návrh, díky kterému máte jedinečnou možnost vidět svou kuchyni ještě před začátkem její realizace. 3D vizuál slouží zároveň i jako poslední kontrola a příležitost k vyladění všech detailů a k případným kosmetickým i větším úpravám.

3d návrh kuchyně na míru
Realizace kuchyně na míru

Realizace vaší nové kuchyně na míru

Všechno je tzv. “tip top”, přesně podle vašich snů a třeba i lepší? Výborně, nic nám nebrání pustit se do výroby a realizace vaší nové kuchyně na míru! Montáž kuchyně provádíme kompletně na klíč. Co to znamená? Smontujeme a umístíme všechny skříňky, vsadíme a zapojíme kuchyňské spotřebiče i vestavné osvětlení a postaráme se také o instalaci dřezů, vodovodních baterií a odpadů. Po našem odchodu bude kuchyně 100% připravena k akci!  


Rekonstrukce vaší staré kuchyně na klíč

Zaměření pro vás provedeme zdarma

Máme rychlejší dodání až o 60%

Prodloužená záruka 5 – 10 let na kování


Kuchyňské linky

Vzhled kuchyňské linky, tedy její barevný odstín, dekor i povrchová úprava udává celkový charakter vaší nové kuchyně. U nás se fantazii hranice nekladou! V naší nabídce si můžete vybírat design kuchyně podle jednotlivých interiérových stylů, nebo si vybírat ze vzorníku podle vlastních představ. Kuchyňské skříňky a pracovní desky nabízíme z laminátu, lakované, v lesku i matu a ve škále krásných a stylových dekorů. 

Kuchyňské linky na míru

Kuchyňské spotřebiče

Kuchyňské spotřebiče

Moderní kuchyňské spotřebiče jsou samozřejmostí bez ohledu na to, zda jste zarytým milovníkem klasických či rustikálně laděných venkovských kuchyní, nebo nedáte dopustit na designové kuchyně podle posledních trendů. V našem studiu nabízíme kompletní řešení kuchyně na klíč – kuchyňskou linku od nás můžete v jednom kroku rovnou doplnit kvalitními vestavěnými kuchyňskými spotřebiči, jako jsou varné desky, lednice, parní trouby a další, od prověřených značek bez nutnosti oslovení další firmy.

Kuchyňské komponenty

Nejen na vzhledu záleží! Naše kuchyňské linky lze vybavit nejmodernějšími a chytrými vychytávkami, jako jsou klouby, pojezdy a praktické vnitřní členění, díky kterým bude uskladňování potravin, kuchyňského vybavení i samotné vaření zase o něco jednodušší, více praktické a komfortnější.

Kuchyňské komponenty

Inspirujte se

TRENDY
TRENDY

Moderní, klasické, reprezentativní kuchyně v neutrálních barvách béžové, šedé, černé, bílé i cihlové, převládá zde vysoký lesk či mat.

RUSTIKÁLNÍ
RUSTIKÁLNÍ

Kuchyně v tradičním venkovském stylu propracované do posledního detailu, které vdechnou vašemu domovu atmosféru Provanc či tradičního českého venkova.

DESIGNOVÉ
DESIGNOVÉ

Nadčasový a nezaměnitelný desing, pro ty, kteří se chtějí odlišit.

BEZÚCHYTOVÉ
BEZÚCHYTOVÉ

Otevíraní dvířek jednim dotykem je hitem poslední doby, pro vás rychlé a praktické.

Startovací
Startovací

Jednoduché, levné avšak funkční kuchyně pro mladé lidi a malé byty.

Moderní
Moderní

Moderní kuchyně představují aktuální trendy v moderním bydlení.


Už máte jasno?

Prošli jste si naši nabídku a usoudili jste, že vaše kuchyně snů na vás čeká právě u nás? Pojďme se společně tedy pustit do práce!