Technistone

Prostorná kuchyňská pracovní deska je nejen absolutně nezbytným a praktickým vybavením každé kuchyně, ale je také jejím estetickým doplňkem. Toužíte vnést do své kuchyně moderní šmrnc, oživit ji netradičním atraktivním prvkem nebo třeba  ještě více a navíc stylově podtrhnout její jedinečnost? Kuchyňské desky ze speciálního materiálu od společnosti Technistone vám splní všechny tyto vaše náročné požadavky do jednoho! 

Přírodní křemen a žula vysoké kvality, zrcadlové a skleněné úlomky a barevné pigmenty spojené polyesterovou pryskyřicí dávají vzniknout zcela unikátnímu materiálu, který nachází v moderním domově bohatou škálu využití (koupelnové obklady a dlažba, pracovní desky i desky konferenčních a odkládacích stolků atd.). Desky Technistone jsou díky své odolnosti vůči mechanickému poškození i bakteriím, zdravotní nezávadnosti, pevnosti, snadné údržbě i poutavé estetice skvělou volbou pro kuchyňské prostory – konkrétně pro použití jako kuchyňské desky, barové pulty a kuchyňské ostrůvky. Široká nabídka odstínů, vzhledů i povrchových úprav, jako je například imitace leštěného kamene nebo nyní velmi oblíbeného a trendy vzhledu Terrazzo, uspokojí jednoduše každého a pomůže mu k vyladění vzhledu jeho kuchyně snů.

Logo Technistone
technistone Poetic black

Do nového s.r.o.


Rekonstrukce je náročná pro každého a stručně ji lze popsat jako velkou kupu starostí, které jsou ovšem takovým nutným zlem na cestě za krásným novým bydlením. Nemáte čas ani síly na hledání spolehlivých řemeslníků, organizaci a plánování jednotlivých prací? Naštěstí existují firmy, které se rády kompletně postarají o hladký průběh rekonstrukce vašeho bydlení a ušetří vám bezesné noci i drahocenný čas. Jednou z takových společností, které jsou na rekonstrukce domovů opravdoví specialisté, je i firma Do nového.

Do nového je parta energických profesionálů, pod jejichž taktovkou proběhne proměna vašeho interiéru jako po másle. Nejen že se postarají o oslovení zkušených firem a zručných řemeslníků, ale rádi vám poradí a poskytnou své rady a nápady, jak z vašeho domova udělat v rámci rekonstrukce místo plné stylu i moderních trendů, v němž se vám bude žít jedna báseň!

Rekonstrukce bytu firmou Do nového s.r.o.