Technistone

Prostorná kuchyňská pracovní deska je nejen absolutně nezbytným a praktickým vybavením každé kuchyně, ale je také jejím estetickým doplňkem. Toužíte vnést do své kuchyně moderní šmrnc, oživit ji netradičním atraktivním prvkem nebo třeba  ještě více a navíc stylově podtrhnout její jedinečnost? Kuchyňské desky ze speciálního materiálu od společnosti Technistone vám splní všechny tyto vaše náročné požadavky do jednoho! 

Přírodní křemen a žula vysoké kvality, zrcadlové a skleněné úlomky a barevné pigmenty spojené polyesterovou pryskyřicí dávají vzniknout zcela unikátnímu materiálu, který nachází v moderním domově bohatou škálu využití (koupelnové obklady a dlažba, pracovní desky i desky konferenčních a odkládacích stolků atd.). Desky Technistone jsou díky své odolnosti vůči mechanickému poškození i bakteriím, zdravotní nezávadnosti, pevnosti, snadné údržbě i poutavé estetice skvělou volbou pro kuchyňské prostory – konkrétně pro použití jako kuchyňské desky, barové pulty a kuchyňské ostrůvky. Široká nabídka odstínů, vzhledů i povrchových úprav, jako je například imitace leštěného kamene nebo nyní velmi oblíbeného a trendy vzhledu Terrazzo, uspokojí jednoduše každého a pomůže mu k vyladění vzhledu jeho kuchyně snů.

Logo Technistone
technistone Poetic black

Do nového s.r.o.


Rekonstrukce je náročná pro každého a stručně ji lze popsat jako velkou kupu starostí, které jsou ovšem takovým nutným zlem na cestě za krásným novým bydlením. Nemáte čas ani síly na hledání spolehlivých řemeslníků, organizaci a plánování jednotlivých prací? Naštěstí existují firmy, které se rády kompletně postarají o hladký průběh rekonstrukce vašeho bydlení a ušetří vám bezesné noci i drahocenný čas. Jednou z takových společností, které jsou na rekonstrukce domovů opravdoví specialisté, je i firma Do nového.

Do nového je parta energických profesionálů, pod jejichž taktovkou proběhne proměna vašeho interiéru jako po másle. Nejen že se postarají o oslovení zkušených firem a zručných řemeslníků, ale rádi vám poradí a poskytnou své rady a nápady, jak z vašeho domova udělat v rámci rekonstrukce místo plné stylu i moderních trendů, v němž se vám bude žít jedna báseň!

Rekonstrukce bytu firmou Do nového s.r.o.

StěhujemeZaVás 

Pokud by někdo dělal průzkum, kolik lidí si upřímně užívá stěhování a počítá jej mezi zábavné aktivity, výsledky by nebyly úplně nejlepší. Máte-li i vy hrůzu ze stěhování, chybí vám síly nebo nemáte dostatečně velké auto, které by bylo při převozu čehokoliv velkou pomocí, je lepší se svěřit do rukou profi stěhováků. 

Stěhovací firma StěhujemeZaVás jsou skutečnými odborníky na stěhování všeho druhu. Přestěhují byt i rodinný dům s kompletním vybavením, stěhují těžká břemena a jako jedni z mála se nezaleknou ani na logistiku a plánování náročného stěhování firem a kanceláří za plného provozu. Firma StěhujemeZaVás je našimi věrnými partnery nabízející služby prémiové kvality a na které se velmi rádi obracíme. Neváhejte a svěřte své stěhování či převoz nového vybavení domů i vy!


UklizenoZaVás

Hygienická čistota a vůně je důležitá nejen v kuchyni, ale i celé domácnosti. Pravidelný úklid s pomocí těch správných čisticích prostředků patří navíc mezi nezbytnou péči, od které se odvíjí dlouhá životnost a zachování krásy všech materiálů, a to tedy nejen těch drahých a luxusních. 

Chcete-li mít jistotu, že o všechny materiály, třeba vaší nové kuchyně od Kuchaře, bude pečováno náležitě a zároveň nechcete trávit čas zdlouhavým a náročným úklidem, pozvěte si si na pomoc profesionály! Úklidová firma UklizenoZaVás patří mezi špičkové profesionály v oblasti úklidu domácností i veřejných prostorů. V portfoliu jejích služeb najdete jednorázové i pravidelné úklidy domácností, jejichž skladbu a rozsah si můžete na míru přizpůsobit vlastním požadavkům, ale nabízejí i speciální typy úklidů, jako je generální úklid, úklid po malování nebo úklid společných prostor bytových domů. To vše za velmi férové ceny, kterých by byl hřích nevyužít!

úklidová firma uklizenozavas.cz