ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Černobílá kuchyně ve Vochově

Černobílá kombinace snad nikdy nevyjde z módy. V žádném případě není nudná. Podívejte se na fotky z realizace kuchyně ve Vochově a posuďte sami. Tato moderní černobílá kuchyně v sobě má vše, co od moderní kuchyně na míru chceme - je praktická, funkční a přitom vysoce elegantní. Wow!

Kuchyni a jídelnu jsme designově propojili

Jaké bylo zadání pro rodinný dům ve Vochově? Od klienta jsme dostali za úkol navrhnout a zrealizovat moderní kuchyň do U, ve které nebudou žádné zbytečné příkrasy, ale o to více bude praktická a funkční. A nezůstalo to jen u kuchyně samotné. S kuchyní se pojí minimalistický jídelní stůl, který s designem černobílé kuchyně nádherně ladí. Zaujali jsme vás? Přečtěte si o této povedené kuchyni více!

Našim klientům pomáháme vybrat kuchyni přesně dle jejich představ. Společně vybíráme kuchyně dle tvaru, dle barvy, dle stylu i dalších parametrů. Kuchyně do U jsou oblíbené zejména ve větších interiérech. Nepotřebujete ale místnost velikosti tanečního sálu, abyste si mohli užít všech výhod takové kuchyně. Realizace ve Vochově je toho jasným důkazem. Kuchyně do U nabízí za každých okolností dostatek úložných prostorů i dost místa na pracovní ploše. Ideální pro všechny, kteří rádi vaří a pečou.

Černobílá kuchyně plná kontrastů - černá a bílá, hladký lesk a drsný mat

Již jsme se zmiňovali, že kuchyni ve Vochově dominuje černobílá kombinace. Bílá dvířka ve vysokém lesku jsou klasika moderních kuchyní. Mnozí by ji ale zkombinovali se světlou deskou. Ostrý kontrast s tmavým odstínem linky a stěny za linkou v imitaci černého betonu je jedním slovem neodolatelný. Betonový dekor kontrastuje nejen odstínem, ale i hrubším povrchem. Dovolujeme si tedy říct, že tato kuchyň je plná kontrastů - černá a bílá, hladký lesk a drsný mat.

Prohlédněte si fotogalerii k této realizaci a posuďte sami, jak se povedla.

Odešlete nám nezávaznou poptávku!
Kontaktujte nás
Nebo nám můžete zavolat +420 775 555 862