ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Kuchyně do nájemního bytu v Karlových Varech

Uložili jste si peníze do nemovitosti? Chcete pronajímat byt a zajistit si tak příjemný pasivní příjem? Než začnete s hledáním nájemníků, chce to byt minimálně základně vybavit. To, zda se rozhodnete byt pronajímat nezařízený či částečně nebo zcela zařízený, je na vás. Odvíjí se od toho výše nájemného i to, jaké oslovíte svojí nabídkou adresáty. Nicméně za "povinnou výbavu" se vždy považuje kuchyně. Výběr kuchyně do nájemního bytu má mnohá specifika. I zde je jednou z nejlepších variant kuchyně na míru. Hned si řekneme proč.

Proč by měla být i kuchyně do nájemního bytu na míru?

Při pořizování kuchyně do nájemního bytu pravděpodobně nechcete utratit jmění. Přeci jen nevybíráte kuchyni pro sebe a říkáte si, že nájemníci kuchyni stejně opotřebují. Na druhou stranu je potřeba kuchyni zařídit tak, aby byla praktická a funkční a aby byl prostor pro kuchyň využit co nejefektivněji.

Mnoho lidí automaticky považuje kuchyni na míru za drahou záležitost, a tudíž o ní při výběru kuchyně do nájemního bytu ani neuvažuje. "Kuchyně na míru" se ale nerovná "drahá kuchyně". Naopak. S naším specialistou můžete při plánování kuchyně hned na začátku stanovit rozpočet, do kterého se chcete vejít. Společně vyberete materiály, komponenty a kuchyňské spotřebiče tak, aby byl rozpočet splněn. Budete mít navíc jistotu, že kuchyně do interiéru vašeho nájemního bytu skvěle padne. Nájemníci nebudou mít potřebu cokoliv vylepšovat, upravovat či si jinak přizpůsobovat a vám ubydou starosti.

Vyladěná kuchyně na míru přímo zve budoucí nájemníky k prohlídce

Vyladěná kuchyně na míru navíc vypadá i mnohem lépe v inzerci a vám tak zajistí vyšší šance na nalezení nájemníka snů. A abychom jen nemluvili, máme důkaz. Podívejte se na kuchyni, kterou jsme realizovali pro klienta v Karlových Varech. Kuchyně kombinující dvířka v provedení Magnolia lesk a pracovní desku ve světlém dekoru dřeva je nestárnoucí klasikou, která se bude budoucím nájemníkům jistě líbit. Světlý interiér působí vzdušně a harmonicky a přímo zve k zabydlování. I nás by nalákala na prohlídku takového nájemního bytu. Co na ni říkáte vy? Podívejte se do fotogalerie!

Odešlete nám nezávaznou poptávku!
Kontaktujte nás
Nebo nám můžete zavolat +420 775 555 862