ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Kuchyně na míru Praha Ohrobec I

Toužíte po kuchyni, která se postará o dokonalý "wow efekt"? Vsaďte na kombinaci matného černého dekoru a světlého dřeva - výsledek bude exkluzivní. Skvělým příkladem moderního atraktivního designu je i tato kuchyně na míru v Praze - Ohrobci.

Na přání klientů jsme kuchyni vybavili dostatečným množstvím úložných prostorů - jako odborníci na kuchyně potvrzujeme, že dostatek skříněk a šuplíků je vždy dobrý nápad! Dalším velkým přáním klientů bylo designové sjednocení celého prostoru. Díky nábytku na míru to nebylo složité. Ze světlého dřeva jsme vyrobili jídelní stůl / barový pult, který efektně přechází v kuchyňskou linku. Kombinaci matné černé a světlého dřeva jsme využili i při výrobě velmi minimalistických skříněk a polic na stěnu v obývacím pokoji. Kuchyňskou linku, kde k celkovému minimalistickému rázu přispívají i takřka neviditelné lištové černé úchytky, jsme vybavili spotřebiči Electrolux s myčkou ComfortLift.

Díky jednoduchému, ale výjimečnému designovému řešení se nám podařilo vytvořit moderní minimalistický prostor, jehož zařízení není jen krásné, ale i praktické a funkční. Klienti tento výsledek jistě ocení.

Odešlete nám nezávaznou poptávku!
Kontaktujte nás
Nebo nám můžete zavolat +420 775 555 862