ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Kuchyně v Plzni na terasách

Kuchyně v Plzni na Doubravce je ideální volbou pro každého, kdo hledá moderní kuchyňské nádoby s nejmodernějšími spotřebiči. Kombinace bílého lesku s pracovní deskou beton Břidlicově šedý vytváří nádherný a elegantní vzhled. Spotřebiče Electrolux, které zákazníci vybrali, přidávají kuchyni moderní dotek. Varná deska je vybavena odsavačem značky BORA a parní troubou Electrolux, která se vyznačuje energetickou účinností a jednoduchou obsluhou.

Kuchyň v Plzni na Doubravce je navržena tak, aby se do ní majitelé rádi vraceli. Zákazníci oceňují odolnou a snadno udržovatelnou pracovní plochu a moderní spotřebiče, které jsou navrženy tak, aby splňovaly jejich potřeby. V kuchyni se nachází i dostatek úložného prostoru, který je nezbytný pro ukládání nádobí a potřebných surovin.

Součástí kuchyně je i americká lednice, myčka nádobí a digestoř, které mají vlastní designový prvek, který přidává kuchyni ještě více moderního a elegantního vzhledu. Všechny spotřebiče jsou vybaveny energeticky úspornými.

Odešlete nám nezávaznou poptávku!
Kontaktujte nás
Nebo nám můžete zavolat +420 775 555 862