ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Moderní kuchyně na Smíchově v nápadité kombinaci pískové a bronzové

V Praze je blaze, říká se. A my bychom se pod to klidně podepsali. S kuchyní, kterou jsme vyráběli pro smíchovský byt, to totiž ani jinak nejde. Milujeme byty, které mají svoji duši, své neopakovatelné kouzlo. A tento na Smíchově nebyl výjimkou. Krásné vzdušné prostory, retro dřevěné parkety i stará s citem rekonstruovaná okna a dveře, to vše nás doslova okouzlilo. A kdo by čekal, že se do takového interiéru hodí jen rustikální kuchyně, byl by na omylu! S klientem jsme do tohoto výjimečného prostoru umístili moderní designovku v nápadité barevnosti! Pojďme se podívat na to, jak se nám moderní kuchyně na Smíchově povedla!

Moderní kuchyně nemusí být bílá - inspirujte se nápaditou barevností kuchyně na Smíchově

Když se řekne "moderní kuchyně", mnoho lidí si představí čisté linie, bílá dvířka v lesklém provedení, případně v kombinaci se světlým dřevodekorem nebo moderními imitacemi betonu. Samozřejmě - takové stylové kuchyně jsou krásné a nikdy nevyjdou z módy. Když ale vsadíte i na jiné moderní barvy, nešlápnete vedle. Skvělým důkazem je tato smíchovská barevná kuchyně.

Písková dvířka a pracovní deska v imitaci bronzu

Dvířka této kuchyně jsou v originální pískové barvě v lesklém provedení, což už je samo o sobě poměrně originální, ale aby byla osobitost této designovky opravdu podtržena, doplňuje ji pracovní deska v imitaci bronzu. Nezbývá nám než zatleskat - výsledek vypadá božsky.

Toužíte po kuchyni, která bude přesně podle vašich představ? Řešení je kuchyně na míru. Společně navrhneme designovku, která bude stejně jako kuchyň na Smíchově stylová, praktická a trendy.

Odešlete nám nezávaznou poptávku!
Kontaktujte nás
Nebo nám můžete zavolat +420 775 555 862