ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Moderní kuchyně v Chebu

Tentokrát pro vás máme fotky z opravdu vymazlené realizace! Moderní kuchyně kombinující temně modrý lesk a světlé dřevo okouzlila klienty z Chebu. Jedná se o skvělý kontrast, který zaujme na první pohled. Tato realizace je výjimečná i v tom, že nezůstala jen u kuchyně. Aby bylo celé bydlení krásně sladěné, vyrobili jsme ve stejném stylu i nábytek do obývacího pokoje.

Moderní kuchyně - design i kvalitní kuchyňské spotřebiče

Ale vraťme se ke kuchyni. Kromě designu zde hrají prim i moderní kuchyňské spotřebiče, které do linky elegantně zapadají. Naopak stříbrná americká lednice, která se jistě stane oblíbeným cílem celé rodiny, se proměnila v efektní prvek interiéru.

Do kuchyně se nám podařilo rafinovaně zakomponovat i jídelní prostor. Minimalistický dřevěný stůl se do kuchyně skvěle hodí. Navíc je i variabilní. Kromě jídelního stolu může posloužit jako extra pracovní plocha.

Sníte o kuchyni v originální barevnosti? Doporučujeme ladit do stejných barev i zbytek interiéru, jako to udělali naši klienti. Přijďte si do našeho kuchyňského studia pro inspiraci.

Odešlete nám nezávaznou poptávku!
Kontaktujte nás
Nebo nám můžete zavolat +420 775 555 862