ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Paneláková kuchyně v Plzni na Doubravce

Sníte o kuchyni, která bude praktická, elegantní, funkční a dle posledních trendů? Máme pro vás dobrou zprávu. Dopřát si ji můžete, ať už žijete v novostavbě rodinného domu, na chalupě nebo třeba v malém bytě. Ačkoliv mnoho lidí má představu, že kuchyně na míru je luxusní záležitostí, kterou si může dopřát jen někdo s velkorysými moderními prostory, není to tak. Skvělým důkazem je i tato paneláková kuchyně - přečtěte si více a mrkněte se na fotogalerii.

Kuchyň na míru má skvělou superschopnost - umí proměnit neduhy interiéru v přednosti, bez přehánění. Pokud vám přijde, že je váš interiér příliš stísněný, tmavý nebo jinak atypický, nemusíte zoufat. Pravděpodobně nepořídíte kuchyni snů mezi hotovými kuchyněmi v kuchyňských "fast foodech", ale kuchyně na míru z kuchyňského studia Kuchař, kde se vám bude věnovat zkušený designér, padne do vašeho interiéru jako ulitá.

Kuchyně na míru pro doubravecký byt - designéři našli místo i pro pračku

Skvělým důkazem umu našich kuchyňských specialistů je i paneláková kuchyně, kterou jsme vyráběli pro roztomilý byt v Plzni na Doubravce. Místa pro kuchyňskou linku nebylo věru mnoho. I přesto dokázali naši designéři takřka nemožné a pro klienta navrhli a nechali vyrobit kuchyni, kde je dostatek místa na práci i velké množství chytře řešených úložných prostorů. A pozor - podařilo se nám umístit i pračku.

Paneláková kuchyně je sice menší, ale světlé barvy ji opticky zvětšují a prosvětlují interiér

Do menších interiérů je vždy lepší volit jednoduché světlé kuchyně a dle toho jsme se s klienty řídili i zde. Kuchyňka se smetanovými dvířky, které elegantně doplňuje dřevodekor pracovní plochy, menší interiér opticky zvětšuje a prosvětluje. Moderní černý dřez působí jako kontrastní šperk a minimalistické kuchyni moc sluší. Co říkáte?

Líbila by se vám taková kuchyně i u vás doma? Nebo hledáte jednoduchou kuchyni, kterou doladíte investiční byt k pronájmu? Kuchyně na míru je vždy dobrý nápad! Zařídíme vám ji od A do Z, od prvních plánů, přes výrobu po realizaci a zapojení kuchyňských spotřebičů.

Odešlete nám nezávaznou poptávku!
Kontaktujte nás
Nebo nám můžete zavolat +420 775 555 862