ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Rohová kuchyně v rustikálním stylu

Díváte se na svoji kuchyni a říkáte si, že už toho pamatuje víc než dost? Možná je čas na rekonstrukci. Nový design zalahodí oku a moderní spotřebiče zase ušetří vašemu rodinnému rozpočtu. Nové kuchyňské spotřebiče bývají totiž často o dost úspornější než ty staré. "Nové" ale nemusí nutně znamenat podle posledních trendů, minimalistické a moderní. Pro klienta z Tlučné jsme vyráběli opravdu krásnou rustikální kuchyni v romantickém smetanovém odstínu. Zajímá vás, jak tato elegantní rohová kuchyně dopadla? Pojďme se na to podívat!

Rohová kuchyně v Tlučné - elegantní a rustikální zároveň

Rohové kuchyně jsou dlouhodobě velmi oblíbené - nabízejí tak akorát místa pro práci i dostatek úložných prostorů a vyhovují velké části interiérů. Klient z Tlučné se rozhodl pro rekonstrukci stávající kuchyně. I ta byla zařízená v rustikální stylu. Zadání bylo proto jasné - vyrobit romantickou rustikální kuchyň, ale dodat ji šmrnc.

I když styl byl zachován, domluvili jsme se s klientem na jedné zásadní změně. Nová kuchyně na míru bude světlá! Kuchyně ve světlých barvách a odstínech mají jednu skvělou superschopnost. Elegantně prosvětlí interiér a opticky ho zvětší - a to se hodí skoro vždy. Něžný odstín Magnolia byl proto jasnou volbou. Fantasticky ho doplnil dekor dřeva, který ladí s podlahou.

Kuchyně na míru vybavujeme i spotřebiči dle vašeho výběru

Už jsme se zmínili i o spotřebičích. V Kuchyně Kuchař si zakládáme na tom, že umíme dodat kompletní kuchyň na míru - doslova na klíč! Po předání se rovnou můžete pustit do vaření a pečení a přichystat kachnu se zelím na nedělní oběd. Naše stylové kuchyně umíme vybavit i moderními úspornými spotřebiči. Klient si v tomto případě vybral spotřebiče Gorenje. Ty jsou praktické, funkční, spolehlivé i designové. Rok co rok sklízí spotřebiče Gorenje ty nejprestižnější ocenění za design, například Red Dot Award nebo IF Design Award. Za férovou cenu tak svoji kuchyni proměníte ve funkční místo, kde se snoubí praktičnost s ikonickou krásou odrážející váš vkus a životní styl. Navíc se tyto spotřebiče velmi snadno a intuitivně ovládají.

Ale dost slov! Pojďme se na rekonstrukci rustikální kuchyně podívat. Níže najdete fotky "před" a "po". Jak se vám tato rohová kuchyně v Tlučné líbí?

Odešlete nám nezávaznou poptávku!
Kontaktujte nás
Nebo nám můžete zavolat +420 775 555 862