ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Rustikální kuchyně s Miele spotřebiči

Milujete rustikální kuchyně, ze kterých přímo vyzařuje romantika, nostalgie a teplo domova? Tak to pro vás máme jednu opravdu vymazlenou lahůdku! Pro venkovskou chalupu v Nevděku u Klatov jsme realizovali prostornou rustikální kuchyň na míru, která je nejen půvabná, ale i velmi praktická.

Kuchyně jako z pohádky skrývá moderní vychytávky

Pokud byste čekali, že na chalupě se nedá vařit, péct a smažit se všemi moderními vychytávkami dnešní doby, asi byste byli překvapeni. Kuchyně v Nevděku sice vypadá jako z pohádky, ale je skutečně velmi moderní. Než se ale vrhneme na popisování vybavení, musíme říct, že nás okouzlila především její prostornost. Naši designéři mohli skutečně čarovat a kromě samotné kuchyňské linky jsme vyráběli i prostornou spíž a další oddělený pult se skřínkami s prosklenými dvířky, kde si dokážeme představit třeba rodinnou sbírku cibulákového porcelánu.

Rustikální kuchyně - kouzlo tkví v detailech

Kuchyně je provedena v oblíbené barevné kombinaci smetanové a dřevodekoru. O romantické kouzlo se starají vlysy na dvířkách a retro úchytky. Nostalgický ráz rustikální kuchyně dokonale ladí s prostředím chalupy, jejíž venkovský ráz je v interiéru kuchyně přiznán prostřednictvím dřevěných trámů a masivních kamenných sloupů.

Jednou Miele, vždycky Miele

V úvodu jsme prozradili, že tato rustikální kuchyně na míru je i velmi moderní. Na přání klienta jsme ji vybavili špičkovými spotřebiči Miele, které nabízí vysoký uživatelský komfort a mohou se pochlubit i nízkou spotřebou - což je v současné době velmi aktuální téma. Ne bezdůvodně je mottem firmy „Jednou Miele, vždycky Miele“. Kdo jednou vyzkouší spotřebiče Miele, jen těžko se spokojí s jinou značkou. Ačkoliv jsme do této venkovské kuchyně nehledali s klientem žádné spotřebiče s retro vzhledem, ale opravdu top moderní produkty z nabídky Miele, je výsledek dokonalý. Minimalistické spotřebiče svým vzhledem rustikální ráz nostalgického interiéru nijak neruší, ba naopak.

Líbí se vám rustikální kuchyně? Prohlédněte si fotografie venkovské krásky, kterou jsme realizovali na Klatovsku. Pokud by se vám právě taková kuchyň líbila i u vás doma, neváhejte se na nás obrátit.

Odešlete nám nezávaznou poptávku!
Kontaktujte nás
Nebo nám můžete zavolat +420 775 555 862