ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Rustikální kuchyně v Novosedlech

Moderní kuchyně ve vysokém lesku nejsou nic pro vás? Místo jednoduchého minimalismu dáváte přednost hřejivému teplu domova? Naše kuchyně jsou jasným důkazem toho, že romantika může jít ruku v ruce se špičkovou kvalitou a praktičností. Podívejte se na fotky z naší nedávné realizace rustikální kuchyně v Novosedlech.

Rustikální kuchyně není jen krásná - dá se v ní plnohodnotně vařit, a to i na chalupě!

Rustikální kuchyně může zdobit novostavbu i zrekonstruovanou chalupu. V Novosedlech se jednalo o druhý zmíněný případ. Klienti zrekonstruovali krásnou starou chalupu s duší a chtěli jí dopřát i stylovou kuchyni, která se ke krásné chalupě nejen hodí svým designem, ale také se v ní bude moct plnohodnotně vařit a péct. O to se postarají vysoce kvalitní spotřebiče Gorenje.

Do našich kuchyní instalujeme spotřebiče Gorenje s čirou radostí. Kromě toho, že jsou designově vyladěné, jsou i opravdu chytré. Adaptivní technologie si zapamatuje vaše volby, takže již po pár spuštěních se spotřebič s vámi „naladí“ na stejnou vlnu. Snadné a intuitivní ovládání je plus, které ocení úplně každý. Věříme, že i naši klienti z Novosedel.

Ale u rustikální kuchyně nemůže být řeč jen o praktické stránce. Prim zde samozřejmě hraje i estetika. Zdobná dvířka s vlysy ve smetanovém odstínu nádherně ladí s dekorem světlého dřeva. S touto kombinací zkrátka nikdy nešlápnete vedle. Elegantním doplňkem jsou tmavá madla, která do světlé kuchyně padnou jako ulitá.

Jak se vám tato realizace líbí? Nad čím zaplesá vaše srdce? Nad rustikální romantikou nebo nad jednoduchým minimalismem?

Kuchyně do z rekonstruované chalupy v Novosedlech v rustikálním provedení se spotřebiči Gorenje.

Odešlete nám nezávaznou poptávku!
Kontaktujte nás
Nebo nám můžete zavolat +420 775 555 862