ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Kuchyň na míru v Plzni kombinuje šedou a dřevo

Víte, jak vypadá perfektní kuchyň na míru? Přesně tak, jak si přejete! A moderní kuchyně, kterou jsme realizovali v Plzni v Bolevci, je přesně taková. Vyladěná do posledního detailu dle přání jejího majitele.

Dřevěný dekor a šedá - neodolatelná kombinace

Na první pohled upoutá její originální stylová barevnost. Dva odstíny šedi - světlejší na dvířkách kuchyňské linky a tmavší na stěnách - v kombinaci s překrásným dřevodekorem nás baví, a to hodně! Působí neokoukaně a velmi osobitě. O osobě majitele či majitelů taková kuchyně prozrazuje, že jim design interiéru jejich bydlení není lhostejný.

Černé spotřebiče Electrolux a varná deska včetně odsavače značky Bora působí jako elegantní šperky, které celkový vzhled kuchyně dotáhnou k dokonalosti. Pokud se bojíte, že spotřebiče naruší design stylové kuchyně, u kuchyně na míru se dá z této zdánlivé překážky udělat snadno přednost.

Kuchyň na míru může ladit i s obývacím pokojem

Skvěle vypadá, když kuchyně nepůsobí jako "opuštěný ostrov", ale koresponduje se zařízením celého interiéru. Kupodivu se nejedná o nic složitého. Stačí jen promítnout její design i do obývacího pokoje. Majitel si přál, abychom ve stejném stylu, v jakém jsme realizovali kuchyň, vyrobili i obývací stěnu. Výsledek je dokonalý. Moc se nám líbil i osobitý detail, jakým je stěna na bylinky. Je to drobný detail, který dá jasně najevo, že majitelé s našimi designéry o kuchyni přemýšleli a vytvořili opravdu kuchyni na míru.

Jak tato moderní a trendy kuchyně obstojí u vás? Podívejte se na fotky a posuďte sami.

Odešlete nám nezávaznou poptávku!
Kontaktujte nás
Nebo nám můžete zavolat +420 775 555 862