ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Startovací kuchyně do nájemního bytu

Startovací kuchyně nejsou jen jednoduché linky pro rodiny, které se zrovna zařizují. Občas zkrátka nehledáte designovku, která vám bude dělat radost několik desetiletí. Někdy jen chcete, aby vaše nová kuchyně byla pěkná na pohled a funkční. Typickým příkladem jsou kuchyně do nájemního bytu.

Kuchyně do nájemního bytu musí být především praktická a funkční

Jednu takovou jsme nedávno realizovali pro naše klienty a zadání bylo přesně takové, jako uvádíme. Jednoduchá rohová kuchyňská linka zařízená tak, aby se líbila všem, a byla maximálně funkční a praktická.

Společně s klienty jsme vybrali pro kuchyň dvířka v bílém lesku. Kromě toho, že se bílá skvěle hodí k podlaze v dřevěném dekoru, působí bílá kuchyně elegantně a čistě. Navíc je velmi univerzální. Ačkoliv vy můžete fandit barvám nebo kuchyním v elegantní černé, je prokázáno, že bílá kuchyňská linka je volbou číslo jedna pro většinu lidí. I proto na fotkách v inzerci přiláká nejvíce potenciálních nájemců.

Posuďte sami, jak se nám bílá kuchyně do nájemního bytu povedla. A pokud také plánujete zařídit svoji investiční nemovitost, neváhejte a přijďte k nám na konzultaci. Jsme vám k službám.

Odešlete nám nezávaznou poptávku!
Kontaktujte nás
Nebo nám můžete zavolat +420 775 555 862