Vaše kuchyně nemusí být obyčejná, může to být jedinečný prostor k životu! BORA, to jsou spotřebiče, které vám pomohou proměnit chvíle strávené v kuchyni v jedinečné zážitky. Digestoře a varné desky BORA splní ty nejnáročnější představy o komfortu při vaření. Symbióza inovace, estetiky a efektivity bude slušet i vaší kuchyni!

BORA je německá firma vyrábějící kuchyňské spotřebiče a světově proslulý specialista na odvzdušňovací techniku. Z výkonné varné desky a účinné digestoře vytvořila BORA silnou dvojku, která vás dostane „do kolen“. Jejich systém BORA X PURE byla zvolena „nejlepším produktem roku 2020“ v soutěži Plus X Award.

BORA si při vývoji svých inovativních produktů dala jasný cíl – řešit nevýhody běžných digestoří. U těch jsme zvyklí, že jsou výpary z vaření odváděny nahoru. To je nejen občas komplikované, ale také to může narušovat design celé kuchyně. Odsavače par od BORY jsou zabudované do varné desky.


Zařídíme!

Díky varným deskám a digestořím BORA si můžete splnit své, nejen designové, sny – dívat se při vaření z okna, umístit varnou desku na kuchyňský ostrůvek a připadat si jako v profesionální kuchyni, kde se vaření mění v zážitek pro natěšené obecenstvo. Digestoře BORA jsou také mimořádně tiché, takže vaše nová kuchyně na míru od Kuchaře s BORA spotřebiči se stane opravdovou oázou klidu, kde si každou chvilku užijete! 


A co dalšího budete potřebovat?

Baterie

Kuchyňské dřezy

Kuchyňské dřezy