I vaření může být zábava a radost! Recept je jednoduchý – kvalitně navržená kuchyně od Kuchaře a správná volba spotřebičů. Vestavné spotřebiče patří v současnosti k absolutním nezbytnostem moderní kuchyňské linky. Mezi jedničky na trhu patří v tomto odvětví jednoznačně značka ELECTROLUX.

ELECTROLUX je švédská značka založená už v roce 1919. Dnes značka vyrábí kuchyňské spotřebiče pro profesionály i domácí kuchyně. Kromě perfektní funkčnosti, praktičnosti a intuitivnosti, kterými se spotřebiče ELECTROLUX mohou pochlubit, klade značka velký důraz i na udržitelnost a šetrnost k životnímu prostředí. Což jistě potěší všechny, kterým záleží na budoucnosti naší planety.


Zařídíme!

Švédské hodnoty, bohaté zkušenosti a opravdu špičkovou kvalitu, kterou přináší kuchyňské vestavné spotřebiče ELECTROLUX, si zamilovali i čeští spotřebitelé. Dlouhodobou špičkou na trhu a také nejpopulárnějším produktem pro domácí kuchyně je indukční deska ELECTROLUX. Svou sestavu kuchyňských spotřebičů do nové kuchyně můžete složit z různých značek, ale vsadit můžete i na jednu jedinou. Vsadíte pouze na varnou desku? Stejně skvělých kvalit dosahují také lednice ELECTROLUX, myčky, trouby ELECTROLUX a další. Všechny na vás čekají v naší nabídce!


A co dalšího budete potřebovat?

Baterie

Kuchyňské dřezy

Kuchyňské dřezy