Kvalitní kuchyňské spotřebiče Miele jsou sázkou na absolutní jistotu! Ne bezdůvodně je jedním z mott firmy „Jednou Miele, vždycky Miele“. Ačkoliv to může znít troufale, u spotřebičů Miele toto opravdu platí. Kdo jednou vyzkouší spotřebiče Miele, jen těžko se spokojí s jinou značkou. Miele vyniká vysokou spolehlivostí svých produktů a kvalitou bez kompromisů. Jako jediný výrobce v oboru testuje životnost svých výrobků až na 20 let!

Miele se kromě nejlepších výsledků svých spotřebičů soustředí i na nízkou spotřebu, což je v dnešní době velmi aktuální téma. Moderní technologie s řadou inovativních detailů dostupných pouze u Miele vám pomohou dosáhnout těch nejlepších výsledků. Obsluha navíc není jen snadná, ale i zábavná. Vyberte si spotřebiče s klasickým otočným voličem, decentním senzorem nebo dotykovým displejem jako na vašem chytrém telefonu. Miele je synonymem pro nadčasovou eleganci. Design spotřebičů je vyladěn tak, aby se vzájemně doplňovaly a vytvářely harmonický designový celek. 


Zařídíme!

Zákazníci Miele mají jedno společné – kladou důraz na kvalitu, mají vysoké nároky na produkty, které si pořizují do domácnosti, a často i na ekologický aspekt spotřebičů. Chcete rozšířit početnou základnu těch, kteří na Miele nedají dopustit? Nebo už do Miele „rodiny“ dávno patříte? Kuchyně Kuchař jsou kuchyně na míru vašim potřebám a přáním. Proto vám pomůžeme vytvořit nadčasovou a elegantní kuchyní zařízenou kuchyňskými superhrdiny od Miele!


A co dalšího budete potřebovat?

Baterie

Kuchyňské dřezy

Kuchyňské dřezy